Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Revential.pl --- SERWER OFF/ON WTF?


year56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przekladanie startu serwera kilka razy
Praktycznie 0 informacji od administracji
Forum off , tematy na MPC forum ciagle zamykane
Na fb cisza , mimo iz admin zapewnil ze dzis rano o 7:30 bedzie mozna grac jeste 15:40 a serwer ciagle off...
Mialo byc info a ni ma nic ... cos kiepsko to widze ale poniewaz to praktycznie jedyny "NOWY"serwer ktory wychodzi w najblizszym czasie to dam mu jeszcze szanse do wieczora

054p.png

 

 

Zbieram TYLKO +

Opublikowano

Oni chyba nawet nie wiedzą co sie dzieje ze padaja channele zobaczymy jak dzisiaj sie nie wyrobia to bd mieli 100graczy na serwie zamiast 1k

NIE POLECAM NOWEJ JAKOŚCI ,SAME BUGI, STRATA  CZASU


Opublikowano

nie no ale bez jaj mogli by napisac " uwaga ... dobra sory ludziska ale zjebalismy musimy to jeszcze raz wszystko ogarnac start serwera 14:08.2017 a nie jakies pier*****e

kocham to jak GM wczoraj mowil " ze w nocy bedziecie mogli przynolific ostro bo bedzie online ...'

aha i jeszcze coś

TO SERWER HARD ! w 3 dni wbilem 19 lvl :D a przy kompie wyczekujac serwera spedzilem MINIMUM 20h+ :)(NIE NIE WYJDE NA DWÓR-metin to moje jedyne zycie i cel )

054p.png

 

 

Zbieram TYLKO +

Opublikowano

Oni chyba nawet nie wiedzą co sie dzieje ze padaja channele zobaczymy jak dzisiaj sie nie wyrobia to bd mieli 100graczy na serwie zamiast 1k

 

Jeżeli odpalą serwer do wieczora i na nockę będzie stał już w miarę stabilnie to myślę, że nawet te 1k graczy jest realne, ale te ciągłe przesunięcia godziny, kiedy będzie ON i znikome informacje od Administracji zniechęcają niestety sporą ilość osób.

Opublikowano

Pracujemy nad stabilnością serwera, jednak aby sprawdzić czy nasze
starania coś dają, potrzebujemy waszej pomocy. O godzinie 16:30 zostanie
włączony serwer. Mamy nadzieję, że teraz serwer będzie stał stabilnie,
ale nie możemy tego...

054p.png

 

 

Zbieram TYLKO +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...